Zabezpieczenia Przed Gołębiami

Nasza firma zajmuje się również dystrybucją i montażem systemów odstraszania ptaków, głównie tyczy się to gołębi. Zajmujemy się instalowaniem certyfikowanych zabezpieczeń przed gołębiami w postaci kolców i siatek oraz systemów dźwiękowych.

Gniazdowanie ptaków ma fatalne skutki dla elewacji budynków, odchody ptasie mają silny odczyn kwasowy który powoduje szybkie niszczenie zarówno obróbek blacharskich obiektu, parapetów ale i samej elewacji. Obecność ptaków może być również groźna dla zdrowia człowieka. Pomijając sam negatywny, estetyczny aspekt zanieczyszczenia obiektu ptasimi odchodami, są one podobnie jak pióra nośnikiem wielu niebezpiecznych chorób i pasożytów mogących atakować również ludzi.

Zabezpieczenia które stosujemy mające postać kolców, nie stanowią zagrożenia dla ptaków, nie ranią ich i nie powodują negatywnego wpływu na ich populację. Działają jedynie odstraszająco i uniemożliwiają siadanie i gniazdowanie ptaków w dogodnych dla nich miejscach.

Zabezpieczenia które proponujemy posiadają pozytywne opinie Ministerstwa Ochrony Środowiska, są z powodzeniem stosowane na wielu zabytkach z uwagi na to że są niemal niewidoczne dla oka. Zabezpieczają między innymi Krakowskie Sukiennice i wiele z budowli sakralnych.  Z powodzeniem stosowane są na dworcach, szpitalach i wszędzie tam gdzie trzeba uchronić obiekty lub ludzi  przed bytowaniem ptaków.

Kolce i siatki stosowane przez naszą firmę posiadają 5-cio letnią gwarancję na agresywne czynniki atmosferyczne – w rzeczywistości wystarczają na dużo dłużej. Zabezpieczenie w postaci kolców montowane jest na wystających i szczytowych fragmentach elewacji obiektów, takich jak gzymsy, pasy pod rynnowe, kosze spustowe i rynny. Siatkami zabezpieczamy przykładowo: płaskorzeźby, infrastrukturę dachową jak klimatyzatory i wentylatory, oraz wiele innych.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s