Siatka Dla Kota Zabezpieczenie Balkonu Dla Kotów

Wszyscy posiadacze Kotów – świadomi posiadacze Kotów – wiedzą jak dużym zagrożeniem dla naszych puchatych podopiecznych jest otwarte okno lub dostępny dla Kota balkon, szczególnie te położone na wyższych kondygnacjach. Koty uwielbiają wygrzewać się na słońcu zaś ich instynkt łowiecki każe im skakać niemal za wszystkim co szybkie i co potencjalnie można upolować. Gdy Kota najdzie na polowanie na niezabezpieczonym parapecie okna lub barierce balkonu – o wypadek nie trudno.

Wbrew powszechnemu mniemaniu – kont nie zawsze spada na cztery łapy, a upadki takie nawet z niewielkiej wysokości mogą okazać się opłakane.

Najpowszechniejszym zabezpieczeniem balkonu czy okna które chcemy udostępnić dla Kotów jest Siatka Dla Kota. Lekka i niemal niewidoczna konstrukcja szczelnie zabezpiecza przestrzeń, uniemożliwiając Kotu wypadnięcie z balkonu. Siatki stosowane przez profesjonalne firmy bez kłopotu wytrzymują wspinaczki i skoki Kotów, są trwałe wytrzymują wiele lat bez uszczerbku na swojej wytrzymałości. Takie zabezpieczenie balkonu dla kota nie jest drogie w porównaniu z ewentualnymi kosztami leczenia a jest w stu procentach pewnym i estetycznym środkiem zapobiegawczym.

Firma zabezpieczająca balkony korzysta z najróżniejszych typów siatek i sposobów ich montażu, warto zapoznać się z ofertą i wspólnie z konsultantem dobrać odpowiednią siatkę lub umówić się na wizje lokalną balkonu.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s