Prace Wysokościowe Warszawa

Co to takiego ten alpinizm przemysłowy?

Ten nie co już przestarzały termin który w zasadzie odnosi się do naszych polskich alpinistów i himalaistów z lat 80`tych, został teraz zastąpiony Technicznym Dostępem Linowym. Prace wysokościowe wykonywane przez Techników Dostępu linowego można zobaczyć w niemal każdej gałęzi gospodarki, alpiniści przemysłowi wykonują między innymi: mycie elewacji szklanych szczególnie tych wysokich jak biurowce, prace wysokościowe przy remontach elewacji, montażu anten i systemów teletransmisji danych na wieżach i masztach radiowych rozsianych po całym globie. Usługi wysokościowe wykonujemy czasem pod ziemią w wąskich szybach, na platformach wiertniczych czy farmach wiatrowych gdzie serwisuje wielkie wiatraki ich prądnice i łopaty.

Firma Alpinistyczna może i często w zimowym sezonie to robi, przeprowadzać Odśnieżanie Dachów, zarówno małych jak i tych wielkopowierzchniowych w dużych kompleksach przemysłowych,logistycznych. Wszystkie prace prowadzone na wysokości wymagają posiadania odpowiednich badań dopuszczających do wykonywania tego zawodu jak i uprawnień potwierdzających wiedzę niezbędną do bezpiecznej pracy na linach. Niezmiernie ważne jest by zatrudniać usługodawców prac wysokościowych posiadających odpowiednio przeszkoloną kadrę pracowników.

Firma Wysokościowa może również oferować zabezpieczenie kompleksowe budynku przed obecnością ptaków, zazwyczaj gołębi. Zabezpieczenia przed gołębiami są coraz częściej widywaną formą odstraszania ptaków przed bytowaniem na budynkach mieszkalnych. Jest to też najskuteczniejsza forma zabezpieczenia przed ptakami i szkodami jakie czynią na budynkach.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s