Usługi Wysokościowe Warszawa

Usługi Wysokościowe Warszawa

Image

Odśnieżanie Dachów

p.h.u. Axon – w sezonie zimowym zajmuje się przede wszystkim profesjonalnym odśnieżaniem dachów, usuwaniem sopli i nawisów lodowo – śnieżnych które mogą zagrażać życiu osób postronnych, interwencyjnym skuwaniem zalodzenia z dachów i elewacji powodującym zalewnie wewnątrz budynku.
Odśnieżamy dachy każdego typu i konstrukcji zarówno mniejsze obiekty o trudnym dostępie jak kościoły, hale kopułowe, przeszklone dachy o nieregularnej konstrukcji, wspólnoty mieszkaniowe oraz obiekty wielkopowierzchniowe, kompleksy logistyczne, hale o każdym typie poszycia ( membrany, blachy, papy).
Posiadamy duże zaplecze techniczne w postaci odśnieżarek i pługów , również tymi przystosowanymi do pracy na dachach o delikatnym poszyciu (np. membrany), wszyscy pracownicy posiadają doświadczenie i uprawnienia w pracach na wysokości, wyposażeni są w pełne systemy ochrony osobistej.
Pracujemy całą dobę – Przywiązujemy szczególną wagę do zachowania pełni bezpieczeństwa z uwagi na zagrożenia związane ze zrzutem śniegu i lodu  prace w terenie zamieszkałym wykonujemy często nocą.

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s